בחירות 2015

Sunday 10 כMay, 2015

לכבוד חברי וחברות הסניף הכללי,

ביום שישי ה29 במאי בשעה 10:00 במשרדי סניף תל אביב של כוח לעובדים, רח’ החשמונאים 119, תל אביב-יפו, יתקיימו בחירות לנציגות הסניף ולהנהגת הסניף. בבחירות יבחרו שמונה נציגות ונציגים שיהוו הן את הנציגוּת והן את ההנהגה. לפני ההצבעה יתקיים דיון בו יציגו את עצמם המועמדים. לחברים ולחברות שלא יגיעו לאסיפה תינתן האפשרות להצביע באמצעות האינטרנט. ההצבעה האינטרנטית תפתח ביום הבחירות בשעה 14:00 ותימשך עד יום ראשון ה31 במאי בשעה 22:00.

תזכורת לחברות ולחברים: הנהגת הסניף מנהלת ומקדמת את ענייני הסניף הפנימיים. הנציגות היא נציגות העובדים באסיפת הנציגים, הגוף המנהל והמחליט של כוח לעובדים. חברי הנציגות הם חברי הנהגה באופן אוטומטי.

אנו קוראים לכל חברי וחברות הסניף המעוניינים להגיש את מועמדותם לנציגות ולהנהגה. הגשת מועמדות תהיה עד שמונה ימים לפני הבחירות ביום חמישי ה-21 במאי. טופס הגשת מועמדות נשלח אליכם בנפרד.

הגשת המועמדות תיעשה ע”י פניה אל וועדת הבחירות הסניפית. להלן פרטי ההתקשרות:

גרסיאלה וקסלר דניאל wdgraciela@gmail.com 054-5230982

עמית לוונטל amit.loewe@gmail.com 050-8949133

פרטי המועמדים יתפרסמו בדוא”ל שישה ימים לפני הבחירות.

ניתן לבדוק שהינכם רשומים באופן תקין בפנקס הבוחרים אצל וועדת הבחירות הסניפית. בפנקס הבוחרים יירשם כל חבר אשר הסדיר את תשלום דמי החבר לפני מועד הבחירות. למי שאינם חברים – הצטרפות לסניף עד יום חמישי ה-21 במאי תקנה זכות להצביע בבחירות.

חשוב: על מנת להצביע יש להביא תעודה מזהה (תעודת זהות או רישיון נהיגה)

וועדת הבחירות הסניפית,

גרסיאלה וקסלר דניאל

עמית לוונטל

אם בכל שלב בתהליך הבחירות אתם חשים שזכותכם נפגעה או דבר מה אינו מתנהל כשורה, ניתן להתלונן ולערער לוועדת הבחירות הראשית של כוח לעובדים.

פנו אל דפנה שני אופק 054-3311760 או בדוא”ל elections@workers.org.il

אפשרות התגובות סגורה.